top of page

WORKSHOP
NA POMEDZÍ PERFORMERA A PUBLIKA

SO ZUZANOU GARAIOVOU

22. júna 2024
v Divadle K, Palackého 5, Bratislava

zuzka workshop.jpg

Divadelno performatívny workshop Na pomedzí performera a publika je priestorom pre rozvíjanie autorských projektov založených na interakcií s divákmi. 

O lektorke Zuzane Garaiovej

Oslovuje ju práca performera v reakciách na impulzy, prežívanie a vzájomný vzťah performer - publikum.  Vyštudovala Contemporary Performance na University of Kent (2016), ktoré jej rozšírilo obraz o ponímaní divadla a slobode ktorá mu bola daná. Rada búra stanovené limity a zaužívané stereotypy toho, čo divadelná tvorba znamená a ako je ponímaná v spoločnosti. Počas univerzitného štúdia v UK sa venovala hereckej tvorbe, zahrala si vo videoklipoch, filmoch, seriáloch a nezávislých divadlách (Manchester, London, Canterbury, Bristol, Liverpool). Od roku 2019 je súčasťou Divadla K, môžete ju vidieť v predstaveniach Nefotografie, Neistota, Jaskyňa a Pamäť miesta.  V súčasnosti sa primárne venuje autorskej tvorbe a pohybovému prejavu.  Zaujíma sa o spôsoby, ako zachovať divadlo živé a dostupné širokej verejnosti.

Kde: Divadlo K, Palackého 5, Bratislava

Harmonogram: So: 10 - 18.00

Pre koho: Workshop je určený pre performerov, skúsených moverov, študentov herectva alebo tanca, ale aj každého, kto má záujem hlbšie spoznať sám seba. 

Účastnícky poplatok: 30 €

Prihlášky posielajte na info@divadlok.sk

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Fond je hlavným partnerom podujatia.

bottom of page